piątek, 10 maja 2013

paleta barw, lato...

Chabry!
Malowane igiełką.
Zgłoszone do wyzwania KK "paleta barw".
***Niestety, nie biorą udziału, gdyż powinny byc użyte stricte te 3 kolory w palecie ;( myślałam, że paleta to odnośnik także do tego, by uzyskać kolory pokrewne; trudno! taki regulamin! ale mam nadzieję, że mimo to nadal Wam się podobają :))***

8 komentarzy:

 1. Jakie śliczne!
  Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne i na pewno bardzo pracochłonne.

  OdpowiedzUsuń
 3. misterna robótka ;) pięknie ci wyszły

  OdpowiedzUsuń
 4. Jej! Pieknie Wam dziękuję za te miłe słowa :) Wbrew pozorom, wcale nie są takie pracochłonne - najwięcej czasu zajmuje czekanie, aż wyschnie jedna warstwa, by móc zacząć malować kolejną... ale przy takich robótkach czas szybko mija, same na pewno wiecie o tym ;)Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale piękne! Istne dzieło. Podziwiam za talent plastyczny :) Powodzenia w wyzwaniu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Hm.. To dlaczego inne prace nie zostały wycofane? Nie będę tu wymieniać autorek, ale niektóre dziewczyny do stworzenia kolczyków na przykład, wykorzystały zupełnie inne kolory, albo użyły ich za dużo, za mało itd..

  OdpowiedzUsuń
 7. Szczerze mówiąc, też nie do końca rozumiem, skąd ta restrykcja, w wyzwaniach Kufra biorę udział od niedawna... kolory kolczyków objęły paletę barw, a dodatkowo nie pojawiają się żadne inne kolory, typu czerwony, róż, brąz...być może chodziło też o to, że kolczyki były już wcześniej wyświetlane na moim facebooku... aczkolwiek zaznaczam, że nigdy wcześniej nie zgłaszałam ich do żadnego konkursu - po prostu pasowały do palety, więc je zgłosiłam.

  OdpowiedzUsuń